![%d1%84%d0%be%d1%82%d0%be-1](http://www.mubip.org.ua/wp-content/uploads/2016/11/фото-1.jpg)
Студенти та викладачі Міжнародного університету бізнесу і права підтримали волонтерів Херсонщини та за два дні сплели гарну маскувальну зимову сітку «Небесний захист», яка вже сьогодні разом з енергетиками від Кулінарної сотні Херсонщини поїде до розвідників!
Дякуємо нашим студентам та викладачам, які підтримали цю акцію!
К.е.н., доцент, доцент кафедри міжнародних економічних відносин та економічної теорії МУБіП Щаслива Г.П.